RexCOM - kanalizace, odpady, vodovody

Rexcom s.r.o, Národních hrdinů 16, 690 02 Břeclav

 

Kluzné vystřeďovací a izolační objímky DSI PA/PE - pro snadné nasouvání trubek a kabelů do chrániček a prostupů

Kluzné objímky se skládají ze segmentů, které umožňují snadnou montáž díky nízkému koeficientu tření. Objímky jsou z PP, šroubové spoje z pozinkované oceli podle DIN 912 a DIN 562. Díky nizkému třecímu odporu skluznic umožńují kroužky snadné zasouvání do chráničky. Vzdálenost mezi kroužky závisí na hmotnosti neseného kabelu nebo potrubí (včetně náplně). Hmotnost a dynamické účinky dopravovaného média je nutné zohlednit zvýšením počtu kroužků. Utahovací moment - u PA/PE 0,75 až 1,5 = max. 0,7 Nm, u PA/PE 2 až 12 = max. 3,0 Nm

Proti posunu objímek na hlakém potrubí se doporučuje použít protiskluzovou pásku šířky 50 mm.


 

Kluzné vystřeďovací a izolační objímky DSI AZ/AC - vystředění a odizolování potrubí a kabelů v chráničkách

Na jeden kroužek je možné použít a a více segmentů. K určení typu a množství segmentů je určen kalkulátor PSI. Kroužek je vyroben z PP, šroubové spoje z pozinkované oceli. Segmenty AZ/AC 1 a AZ/AC 2 se od sebe liší délkou.

Proti posunu objímek na hlakém potrubí se doporučuje použít protiskluzovou pásku šířky 50 mm.


 

Kluzné vystřeďovací a izolační antikorozní objímky GKO-mk - rychlá bezšroubová instalace, žádné kovové části

Flexibilní konstrukce kompletně z PP, vhodná do agresivního prostřebí. Vhodné pro všechny průměry ≥ 300 mm. Montáž zaražením PP klínků do příslušných otvorů pomocí kladiva. Při montáži je nutné používat vhodnou svěrku na pevné stažení kolem trubky.

Proti posunu objímek na hlakém potrubí se doporučuje použít protiskluzovou pásku šířky 50 mm.


 

Kluzné vystřeďovací a izolační objímky DSI MA pro potrubí velkých průměrů - DE ≥ 400 mm

Na jeden kroužek je možné použít a a více segmentů MA 1 a MA 2. K určení typu a množství segmentů je určen kalkulátor PSI. Na každých 100 mm průměru trubky je určen 1 kus segmentu MA 1. Na každých 50 mm průměru trubky je určen 1 kus segmentu MA 2. Segmenty MA jsou vyrobeny z PP, šroubové spoje z pozinkované oceli.

Proti posunu objímek na hlakém potrubí se doporučuje použít protiskluzovou pásku šířky 50 mm.


 

Kluzné vystřeďovací a izolační objímky DSI RGV pro velmi těžká potrubí - potrubí velkých průměrů OD ≥ 500 mm

Na jeden kroužek je možné použít a a více segmentů RGV. K určení typu a množství segmentů je určen kalkulátor PSI. Na každých 100 mm průměru trubky je určen 1 kus segmentu RGV. Na každých 50 mm průměru trubky je určen 1 kus polovičního segmentu RGV Half. Segmenty RGV a RGV Half jsou vyrobeny z PP, šroubové spoje z pozinkované oceli.

Proti posunu objímek na hlakém potrubí se doporučuje použít protiskluzovou pásku šířky 100 mm.


 

Kluzné vystřeďovací a izolační antikorozní kroužky DSI GKO-gl pro těžká potrubí - žádné kovové díly

Flexibilní konstrukce kompletně z PP je vhodná do chemicky agresivního prostředí. Vhodné pro všechny průměry ≥ 400 mm. Montáž zaražením PP klínků do příslušných otvorů pomocí kladiva. Při montáži je nutné používat vhodnou svěrku na pevné stažení kolem trubky. Z hlediska montáže je možné kombinovat segmenty typů GKO-gl, GKO-gh a GKO-gs.

Proti posunu objímek na hlakém potrubí se doporučuje použít protiskluzovou pásku šířky 100 mm.


 

Kluzné vystřeďovací a izolační antikorozní kroužky DSI GKO-gs pro nejtěžší potrubí - žádné kovové díly

Flexibilní konstrukce kompletně z PP je vhodná do chemicky agresivního prostředí. Vhodné pro všechny průměry ≥ 400 mm a velmi těžká potrubí. Montáž zaražením PP klínků do příslušných otvorů pomocí kladiva. Při montáži je nutné používat vhodnou svěrku na pevné stažení kolem trubky. Z hlediska montáže je možné kombinovat segmenty typů GKO-gl, GKO-gh a GKO-gs.

Proti posunu objímek na hlakém potrubí se doporučuje použít protiskluzovou pásku šířky 100 mm.Sedlové poděry PSI pro potrubí v chráničkách - vedle kluzných objímek pomáhají nést hmotnost naplněného potrubí

Podpěry jsou zhotoveny z masivního PE s pryžovou výstelkou. Pevnost v tlaku 1 000 N/cm², modul pružnosti 270 kN/cm². Výšky odpovídají rozpěrným a izolačním kroužkům. 

Kontakt
 
Lanžhotská 3448/2
690 02 Břeclav
 
tel.:  +420 519 322 440, +420 519 323 168
tel/fax : +420 519 325 187

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies