RexCOM - kanalizace, odpady, vodovody

Rexcom s.r.o, Národních hrdinů 16, 690 02 Břeclav

 

Historie společnosti  REXCOM s.r.o. 
 

Společnost REXCOM byla založena v roce 2004 jako vyšší právní forma původní fyzické osoby, která vyvíjela svoji činnost již od roku 1994. K zásadní změně došlo v roce 1998, kdy byl zahájen postupný přechod od exportu tuzemských výrobků k dovozu, distribuci a servisu moderních technologií v oblasti vodárenství a vodního hospodářství. Během několika málo let se firma stala respektovaným obchodním partnerem řady renomovaných světových výrobců i pravidelným dodavatelem českých a slovenských distributorů i stavebních firem. Společnost REXCOM spolupracuje také s většinou specializovaných projekčních kanceláří. K další významné změně došlo v roce 2011, kde se firma přestěhovala do vlastního nově vybudovaného areálu.

 

Strategie

Posláním společnosti REXCOM je technická podpora a distribuce moderních stavebních, vodárenských a strojírenských technologií na území České republiky a Slovenska. Z hlediska sortimentu jde především o speciální příslušenství a technologie, které doplňují nabídku výrobců hlavního stavebního materiálu a řeší specifické problémy staveb. Z tohoto hlediska je možné podnikání společnosti definovat jako vysoce specializovaný technický a poradenský servis.
 
 

Služby

Podmínkami k dosažení stanovených strategických cílů je dokonalý servis, rychlost a kvalita dodávek. Jejich součástí jsou nejen dostatečné skladové zásoby a rozvoz, ale i dokonalý poradenský servis pro všechny výrobce, distributory, projektanty i uživatele.
 
 

Životní prostředí a efektivita investic

Je ctí všech zaměstnanců společnosti REXCOM s.r.o., že námi nabízená řešení pomáhají chránit životní prostředí. A to nejen přímou ochranou vodních zdrojů a snižováním objemu materiálu, ale také prodlužováním životnosti staveb, vyšší efektivitou a snižováním nároků na údržbu a opravy. 
 
 

Obchodní a dodací podmínky

U běžně používaných položek udržujeme dostatečnou skladovou zásobu, tak aby v případě nutnosti bylo možné dodat zboží na místo určení do 24 hodin. Zboží rozvážíme vlastní dopravou nebo posíláme zásilkovými službami. 
Dodávky, které není možné vykrýt z okamžité skladové zásoby, jsou dodány na místo určení ovykle do týdne.
U zakázek, které jsou vyráběny na objednávku, je obvyklá dodací lhůta 3 až 4 týdny.
 
 
Kontakt
 
Lanžhotská 3448/2
690 02 Břeclav
 
tel.:  +420 519 322 440, +420 519 323 168
tel/fax : +420 519 325 187

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies